Всі українці відчули наслідки початку війни, хтось втратив місце роботи, а інші свій будинок. Тому для багатьох залишається відкритим питання харчування та свого здоров'я.
З метою підтримки людей, щотижня ГО "Шлях Подолання" проводить акцію "Нагодуй голодного", до якої цього разу долучилась соціальна працівниця БО "100 відсотків життя. Одеса" – Ирина Туаева. Під час заходу, фахівчиня пропонувала всім бажаючим перевірити себе на наявність ВІЛ-інфекції швидкими тестами.
Проведення таких ініціатив необхідно для суспільства, адже найуразливіші верстви населення змогли смачно поїсти та протестуватись на ВІЛ, а масштабне тестування значно допомагає зупинити розповсюдження інфекції.
Нагадуємо, що ви можете звернутися за консультацією, соціальним супроводом або ж тестуванням на ВІЛ до БО "100 відсотків життя. Одеса" за номером телефона +380 (48) 725 0610, у робочий час з 09.30 до 17.00.
![](https://s.048.ua/section/catalognewsintext/upload/images/catalog/intext/000/055/913/41744445893065255857276170778455074613609n_65dd8a167a433.jpg)
![](https://s.048.ua/section/catalognewsintext/upload/images/catalog/intext/000/055/913/4253029469306523852394451130551502397627751n_65dd8a1714cf8.jpg)